Kontener Bar

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

Filter By

Close
Filter By

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

72 Products

SKŁADANE KONTENERY BAROWE - WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIA

Bary kontenerowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają praktycznego rozwiązania na szybkie otworzenie biznesu. Kontener poza praktycznym montażem przyciąga wzrok dzięki czemu zwiększa ilość potencjalnych klientów, spragnionych jedzenia i picia, podczas imprez i wydarzeń kulturalnych.Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych i funkcjonalnych składanych barów w różnych alternatywnych kolorach, aby zaspokoić każdą potrzebę i styl.

Dzięki zadaszonym wielkim oknom, z łatwością obsłużysz gości i klientów. Oryginalna bryła kontenera sprzyja miłym spotkaniom i wspomnieniom.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Lekkie panele
Metalowe panele kontenerów są łatwe w montażu, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i trwała
Łatwy montaż
Cały kontener można łatwo zmontować i zdemontować, wystarczą trzy osoby, kontener zaopatrzony jest w instrukcję składania
STAŁE LUB TYMCZASOWE
Ich demontowalna konstrukcja umożliwia przenoszenie kontenera w dowolnym momencie
Unikalna konstrukcja
Dzięki zadaszeniu i nowoczesnemu wyglądowi bar kontenerowy może funkcjonować jako bar zewnętrzny, sklep, infopunkt, punkt sprzedaży na targach,koncertach, etc.

KONTENER DOSTOSUJEMY DO TWOICH OCZEKIWAŃ

Ponieważ wiemy, że każda okazja jest inna, możemy spersonalizować do Twoich potrzeb. Mamy dlatego kilka alternatyw dla Ciebie i Twojego Biznesu. W ofercie mamy różne konfigurację oświetlenia, półek, możliwości brandingu. Dzięki konfigurowalnym opcjom możesz stworzyć bar, który odzwierciedla Twoją wizję i przyciąga gości, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać elegancką, nowoczesną estetykę, czy bardziej rustykalną, historyczną atmosferę.

Kluczowe cechy

  • Modułowa konstrukcja dla łatwej personalizacji: Daje to specjalny sposób na zmianę projektu i skali. Za pomocą specjalnego zestawu, kontenery barowe można połączyć z innym demontowalnym kontenerem.
  • Możliwość pomalowania na dowolny klasyczny kolor RAL: dzięki czemu pojemnik będzie wyróżniał się w każdym miejscu. Możemy skoordynować go z kolorystyką firmy lub budynku, w którym będzie się znajdował. Za dodatkową opłatą pojemnik może być również pomalowany na różne kolory.

Wyróżnij się z tłumu

 Nasze pojemniki barowe można spersonalizować za pomocą dwóch kolorów, aby dopasować je do kolorów firmy, miejsca, w którym się znajdują, a nawet wystroju domu. Można je nabyć w dowolnym z klasycznych kolorów RAL. Wyróżnij się dzięki naszym pojemnikom barowym w świecie zwykłych barów. Twoja firma będzie natychmiast rozpoznawalna i niezapomniana dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i regulowanym funkcjom. Twój pojemnik barowy będzie centralnym punktem, który przyciąga uwagę i generuje szum wśród odwiedzających, niezależnie od tego, czy organizujesz festiwal, wesele czy imprezę firmową.

Korzyści ze złożenia oświadczenia za pomocą

  • Świadomość marki: Wyróżnij się z tłumu i wzmocnij identyfikację swojej marki dzięki charakterystycznemu i przyciągającemu wzrok pojemnikowi na batony, który przyciąga uwagę i robi dobre pierwsze wrażenie.
  • Lepsze doświadczenie klienta: Zapewniając swoim klientom charakterystyczną i modną aranżację baru, zapewniasz im wyjątkowe wrażenia, których szybko nie zapomną.
  • Możliwości marketingowe i w mediach społecznościowych: Przyciągający wzrok wygląd pojemnika barowego nieuchronnie wzbudzi zainteresowanie i interakcję, zapewniając idealne miejsce na zdjęcia i posty w mediach społecznościowych, które zwiększą Twój profil online i przyciągną nowych klientów.

Nasze zobowiązanie wobec klienta

Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, FOCO Containers koncentruje się na dwóch kluczowych celach. Poniżej przedstawiamy te dwa kluczowe cele:

Spełnianie potrzeb klientów

Klient jest naszym priorytetem, dlatego zawsze służymy pomocą i wskazówkami, abyś mógł wybrać idealny kontener barowy i mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasi profesjonaliści z uśmiechem zawsze służą pomocą w każdym zakresie.

Wysokie standardy jakości

Nic tak nie uprzyjemnia imprezy jak solidny pojemnik. Łatwy w montażu i odporny na wszelkie awarie. Nasze pojemniki wykonane są z najwyższej jakości stali galwanizowanej, oferując wygodę bez kompromisów w zakresie jakości.