Kontener Bar

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

Filter By

Close
Filter By

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

72 Products

SKŁADANE KONTENERY BAROWE - WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIA

Bary kontenerowe lub gastronomiczne są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają praktycznego rozwiązania na szybkie założenie własnego biznesu. Kontener poza praktycznym montażem jest estetyczny i przyciąga wzrok dzięki czemu zwiększa ilość potencjalnych klientów, spragnionych jedzenia i picia, podczas imprez i wydarzeń kulturalnych. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych i funkcjonalnych składanych barów w różnych alternatywnych kolorach, aby zaspokoić każdą potrzebę i styl.

Dzięki zadaszonym wielkim oknom , z łatwością obsłużysz gości i klientów. Oryginalna bryła kontenera sprzyja miłym spotkaniom i wspomnieniom.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofert na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami

Lekkie panele
Metalowe panele kontenerów są łatwe w montażu, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i trwała
Łatwy montaż
Cały kontener można łatwo zmontować i zdemontować, wystarczą trzy osoby, kontener zaopatrzony jest w instrukcję składania
STAŁE LUB TYMCZASOWE
Ich demontowalna konstrukcja umożliwia przenoszenie kontenera w dowolnym momencie
Unikalna konstrukcja
Dzięki zadaszeniu i nowoczesnemu wyglądowi bar kontenerowy może funkcjonować jako bar zewnętrzny, sklep, infopunkt, punkt sprzedaży na targach,koncertach, etc.

KONTENER DOSTOSUJEMY DO TWOICH OCZEKIWAŃ

Ponieważ wiemy, że każda okazja jest inna, kontenery możemy spersonalizować do Twoich potrzeb. Mamy dlatego kilka alternatyw dla Ciebie i Twojego Biznesu. W ofercie mamy różne konfigurację oświetlenia, półek, możliwości brandingu. Dzięki konfigurowalnym opcjom możesz stworzyć bar, który odzwierciedla Twoją wizję i przyciąga gości, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać elegancką, nowoczesną estetykę, czy bardziej rustykalną atmosferę.

Kluczowe cechy

  • Modułowa konstrukcja dla łatwej personalizacji: mamy praktycznie nieograniczony sposób dopasowania kontenera do Twoich potrzeb oraz skali. Za pomocą specjalnego zestawu, kontenery barowe można połączyć z innym demontowalnym kontenerem.
  • Możliwość pomalowania na dowolny klasyczny kolor RAL: dzięki czemu kontener będzie wyróżniał się w każdym miejscu. Możemy skoordynować go z kolorystyką firmy lub budynku, w którym będzie się znajdował. Za dodatkową opłatą kontener może być również pomalowany na różne kolory.

Wyróżnij się z tłumu

Nasze kontenery barowe można spersonalizować za pomocą dwóch kolorów, aby dopasować je do kolorów firmy, Loga, miejsca, w którym się znajdują, a nawet wystroju domu. Można je nabyć w dowolnym z klasycznych kolorów RAL. Wyróżnij się dzięki naszym kontenerom barowym w świecie zwykłych monotonnych barów. Twoja firma będzie natychmiast rozpoznawalna i niezapomniana dzięki estetycznemu wyglądowi i dodatkowym funkcjom. Twój kontener barowy będzie centralnym punktem wydarzenia, który przyciąga uwagę wśród odwiedzających, niezależnie od tego, czy organizujesz festiwal, wesele czy imprezę firmową.

KORZYŚCI Z NASZYCH KONTENERÓW

  • Świadomość marki: Wyróżnij się z tłumu i wzmocnij identyfikację swojej marki dzięki charakterystycznym i przyciągającym wzrok kontenerom, które przyciągają uwagę i robią dobre pierwsze wrażenie.
  • Lepsze doświadczenie klienta: Zapewniając swoim klientom charakterystyczną i modną aranżację baru, zapewniasz im wyjątkowe wrażenia, których szybko nie zapomną.
  • Możliwości marketingowe i w mediach społecznościowych: Przyciągający wzrok wygląd pojemnika kontenera nieuchronnie wzbudzi zainteresowanie i interakcję, zapewniając idealne miejsce na zdjęcia i posty w mediach społecznościowych, które zwiększą Twój profil online i przyciągną nowych klientów.

Nasze zobowiązanie wobec klienta

Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, FOCO Containers koncentruje się na dwóch kluczowych celach. Poniżej przedstawiamy te dwa kluczowe cele:

Spełnianie potrzeb klientów

Klient jest naszym priorytetem, dlatego zawsze służymy pomocą i wskazówkami, abyś mógł wybrać idealny kontener barowy i mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasi profesjonaliści z uśmiechem zawsze służą pomocą w każdym zakresie.

Wysokie standardy jakości

Nic tak nie uprzyjemnia dnia jak fakt zakupu  naszego solidnego kontenera. Łatwy w montażu i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Nasze kontenery wykonane są z najwyższej jakości stali galwanizowanej, oferując produkt najwyższej jakości