Kontener gastronomiczny

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

Filter By

Close
Filter By

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

72 Products

Kontener gastronomiczny: innowacyjność i wszechstronność w jednym kontenerze

Kontener gastronomiczny to jedna z naszych największych innowacji w dziedzinie wyjmowanych pojemników. Te kontenery gastronomiczne mogą być wykorzystywane do szerokiego zakresu potrzeb komercyjnych i mieszkaniowych, gdzie wymagana jest przestrzeń, która jest szybka w montażu i może być zmieniana w zależności od potrzeb. Kontener gastronomiczny posiada składaną markizę na jednym z dłuższych boków, co pozwala na założenie własnego sklepu, na przykład jako lodziarni lub restauracji kontenerowej, wśród wielu innych zastosowań.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Lekkie panele
Metalowe panele kontenerów są łatwe w montażu, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i trwała
Łatwy montaż
Cały kontener można łatwo zmontować i zdemontować, wystarczą trzy osoby, kontener zaopatrzony jest w instrukcję składania
STAŁE LUB TYMCZASOWE
Ich demontowalna konstrukcja umożliwia przenoszenie kontenera w dowolnym momencie
Unikalna konstrukcja
Dzięki zadaszeniu i nowoczesnemu wyglądowi bar kontenerowy może funkcjonować jako bar zewnętrzny, sklep, infopunkt, punkt sprzedaży na targach,koncertach, etc.

Zastosowania gastronomiczne kontenera gastronomicznego

Kontener gastronomiczny jest odłączany i łatwy w montażu, może być umieszczony w wielu miejscach do różnych zastosowań. Jak wspomniano powyżej, jednym z jego głównych zastosowań jest kontener restauracyjny lub kontener namiotowy dla różnych firm, ale także kontener gastronomiczny może być używany do osobistych potrzeb, takich jak miejsce spotkań na podwórku.

Kontener gastronomiczny został stworzony w celu umożliwienia wykorzystania zdejmowanych konstrukcji w wielu innych zastosowaniach niż tylko przechowywanie przedmiotów. Kontenery te, już zmodyfikowane za pomocą składanej plandeki, mogą być montowane w dowolnym miejscu i dekorowane według własnego uznania.

Szybka i łatwa instalacja

Kontenery gastronomiczne wykonane są ze stali ocynkowanej, a ich panele mają grubość 0,7 mm, dzięki czemu są bardzo lekkie podczas przenoszenia i sztywne po zamontowaniu w wymaganym miejscu. Do samodzielnego montażu kontenera gastronomicznego nie potrzeba dużego sprzętu, wystarczy skrzynka z narzędziami, wiertarka i pomoc 2-4 osób. Po zmontowaniu kontener gastronomiczny jest od razu gotowy do użycia. Możliwe są również wszelkiego rodzaju modyfikacje, od udekorowania go na Halloween po dodanie własnego logo i instalacji elektrycznych, wszystko zależy od potrzeb.

Noś swój kontener gastronomiczny w dowolnym kolorze RAL

Wszechstronność kontenera gastronomicznego jest ogromna, służąc zarówno potrzebom komercyjnym, jak i osobistym. Ponadto możemy dostarczyć kontener pomalowany na różne kolory, niezależnie od klasycznej palety RAL. Wszystkie kontenery gastronomiczne są dostarczane w domyślnym kolorze RAL 9005 (czarny), ale na życzenie mogą być pomalowane na inne kolory, na przykład RAL 5007 (błękitny), aby połączyć je z jasnym niebem lub w kolorach Twojej firmy. Kontenery gastronomiczne oferują wiele możliwości, dlatego warto skorzystać z okazji i zakupić je już teraz, kontaktując się z nami.

Nasze zobowiązanie wobec klienta

Kontener gastronomiczny, jak przeczytałeś, jest kontenerem demontowalnym, zaprojektowanym z myślą o potrzebach, w których potrzebna jest sztywna konstrukcja do założenia firmy lub umieszczenia go we własnym domu. Dzięki ocynkowanym panelom stalowym wszystko to jest możliwe, kontener gastronomiczny może być używany w dowolny sposób I gdziekolwiek chcesz, nie tylko do zastosowań, o których wspomnieliśmy. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, FOCO Containers koncentruje się na dwóch kluczowych celach. Poniżej przedstawiamy te dwa kluczowe cele:

Spełnianie potrzeb klientów

Klient jest naszym priorytetem, dlatego zawsze służymy pomocą i wskazówkami, abyś mógł wybrać idealny kontener barowy i mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasi profesjonaliści z uśmiechem zawsze służą pomocą w każdym zakresie.

Wysokie standardy jakości

Nic tak nie uprzyjemnia imprezy jak solidny pojemnik. Łatwy w montażu i odporny na wszelkie awarie. Nasze pojemniki wykonane są z najwyższej jakości stali galwanizowanej, oferując wygodę bez kompromisów w zakresie jakości.