Pryczepa gastronomiczna

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

Filter By

Close
Filter By

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

72 Products

SKŁADANE KONTENERY BAROWE - WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIA

W kontenerbar.pl koncentrujemy się na dostarczaniu najlepszych przyczepa gastronomiczna dla potrzeb komercyjnych dla twojej firmy. Chcesz przenieść swój biznes gastronomiczny na wyższy poziom? Nie szukaj dalej! Dajemy ci idealne rozwiązanie, na które czekałeś.

Wyobraź sobie w pełni funkcjonalną przyczepa gastronomiczna, aby oferować swoje usługi w dowolnym miejscu. Dzięki naszym demontowalnym konstrukcjom możesz mieć swój biznes gdziekolwiek chcesz I w rekordowym czasie, a wszystko to dzięki sposobowi montażu przyczepa gastronomiczna. Dzięki inteligentnej I ergonomicznej konstrukcji możesz pracować wydajnie I szybko, korzystając z tych demontowalnych kontenerów. Będziesz w stanie obsłużyć więcej klientów w krótszym czasie I na większej liczbie obszarów.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Foco Bar 4x2 12
Lekkie panele
Metalowe panele kontenerów są łatwe w montażu, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i trwała
Łatwy montaż
Cały kontener można łatwo zmontować i zdemontować, wystarczą trzy osoby, kontener zaopatrzony jest w instrukcję składania
STAŁE LUB TYMCZASOWE
Ich demontowalna konstrukcja umożliwia przenoszenie kontenera w dowolnym momencie
Unikalna konstrukcja
Dzięki zadaszeniu i nowoczesnemu wyglądowi bar kontenerowy może funkcjonować jako bar zewnętrzny, sklep, infopunkt, punkt sprzedaży na targach,koncertach, etc.

Dlaczego warto wybrać naszą przyczepę gastronomiczną?

W barcontainers.De mamy bogate doświadczenie w branży gastronomicznej, dlatego nasze przyczepy gastronomiczne spełniają wszystkie potrzeby udanego biznesu gastronomicznego. Jakość I zadowolenie klienta są naszym priorytetem, dlatego przyczepa gastronomiczna są wykonane ze stali ocynkowanej, a wszystkie panele są zdejmowane, co pozwala na ich montaż I demontaż tak często, jak to konieczne. 

Nie trać więcej czasu na zajmowanie się niskiej jakości lub bardzo skomplikowanymi instalacjami. Zainwestuj w przyczepa gastronomiczna I obserwuj, jak twoja firma rozwija się dzięki wszechstronności tego urządzenia. Instalacja tego odłączanego pojemnika jest bardzo prosta, wystarczy skrzynka narzędziowa, wiertarka I pomoc 2-4 osób, aby złożyć go w mniej niż 30 minut. Po zmontowaniu przyczepy gastronomiczne w miejscu, w którym jest potrzebna, można ją modyfikować I używać od razu, bez czekania, spraw, aby twój biznes gastronomiczny błyszczał dzięki mobilności I wydajności naszej przyczepy gastronomicznej!

Wyróżnij się z tłumu

 Nasze pojemniki barowe można spersonalizować za pomocą dwóch kolorów, aby dopasować je do kolorów firmy, miejsca, w którym się znajdują, a nawet wystroju domu. Można je nabyć w dowolnym z klasycznych kolorów RAL. Wyróżnij się dzięki naszym pojemnikom barowym w świecie zwykłych barów. Twoja firma będzie natychmiast rozpoznawalna i niezapomniana dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i regulowanym funkcjom. Twój pojemnik barowy będzie centralnym punktem, który przyciąga uwagę i generuje szum wśród odwiedzających, niezależnie od tego, czy organizujesz festiwal, wesele czy imprezę firmową.

Zrewolucjonizuj swój biznes już teraz

Niezależnie od tego, czy serwujesz koktajle na festiwalu, świętujesz wymarzone wesele, czy imponujesz swoim partnerom biznesowym na imprezie firmowej, twoje przyczepy gastronomiczne będą kluczem do wyróżnienia się I pozostawienia trwałego wrażenia. W świecie pełnym biznesu I zwykłych jednostek, bądź wyjątkowy I niezapomniany dzięki przyczepie gastronomicznej.

Personalizacja kolorów pozwala dostosować przyczepę gastronomiczną do różnych wydarzeń I środowisk. Niezależnie od tego, czy jesteś na festiwalu na świeżym powietrzu, czy na oficjalnej imprezie firmowej, twój pojemnik będzie idealnie pasował. Spersonalizowana przyczepa gastronomiczna nie pozostanie niezauważona. Stanie się centralnym punktem, który przyciągnie wzrok uczestników I zaprosi ich do skorzystania z twoich usług. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, FOCO Containers koncentruje się na dwóch kluczowych celach. Poniżej przedstawiamy te dwa kluczowe cele:

Spełnianie potrzeb klientów

Klient jest naszym priorytetem, dlatego zawsze służymy pomocą i wskazówkami, abyś mógł wybrać idealny kontener barowy i mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasi profesjonaliści z uśmiechem zawsze służą pomocą w każdym zakresie.

Wysokie standardy jakości

Nic tak nie uprzyjemnia imprezy jak solidny pojemnik. Łatwy w montażu i odporny na wszelkie awarie. Nasze pojemniki wykonane są z najwyższej jakości stali galwanizowanej, oferując wygodę bez kompromisów w zakresie jakości.