Wózek gastronomiczny

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

Filter By

Close
Filter By

Filtruj według

Kolor
AntracytBiałyCzarnyNiebieskiRóżowyZielony
Rozmiar
3x24x24x34x46x28x2
Cena

Filtruj wg ceny

72 Products

Wózek cateringowy - bezpieczne i wszechstronne miejsce

Potrzeba łatwej do przenoszenia konstrukcji należy już do przeszłości dzięki nowemu wózek gastronomiczny dla twojej firmy. Konstrukcja ta jest jedną z najlepszych jednostek do otwarcia firmy w dowolnym miejscu, łatwą w transporcie dzięki zdejmowanym ocynkowanym panelom. Wózek gastronomiczny ma wiele zalet w porównaniu z konwencjonalnymi wózkami, przynosząc więcej korzyści dla potrzeb biznesowych. Te wózki gastronomiczne mogą być również używane do różnych zastosowań, takich jak wózek do sprzedaży lodów lub jako osobisty bar domowy.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Lekkie panele
Metalowe panele kontenerów są łatwe w montażu, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i trwała
Łatwy montaż
Cały kontener można łatwo zmontować i zdemontować, wystarczą trzy osoby, kontener zaopatrzony jest w instrukcję składania
STAŁE LUB TYMCZASOWE
Ich demontowalna konstrukcja umożliwia przenoszenie kontenera w dowolnym momencie
Unikalna konstrukcja
Dzięki zadaszeniu i nowoczesnemu wyglądowi bar kontenerowy może funkcjonować jako bar zewnętrzny, sklep, infopunkt, punkt sprzedaży na targach,koncertach, etc.

Zalety wózka gastronomicznego jako punktu sprzedaży

Posiadanie wózek gastronomiczny mobilny ułatwia wielu firmom spożywczym dotarcie do większej liczby klientów, ponieważ w przeciwieństwie do małych wózek gastronomiczny ma on rozmiar zwykłego pojemnika, ale jest znacznie lżejszy I może mieć o wiele więcej zastosowań. Nasze wózki gastronomiczne są łatwe w przenoszeniu I montażu dzięki zdejmowanym panelom. Dzięki temu są nie tylko praktyczne, ale także dodają innowacyjnego charakteru każdemu wydarzeniu. Różni kucharze I kelnerzy mogą przygotowywać I serwować świeże I pyszne jedzenie przed gośćmi wewnątrz wózek gastronomiczny, tworząc interaktywne I niezapomniane wrażenia. Jest to szczególnie doceniane na imprezach takich jak targi street food lub festiwale z muzyką na żywo.

Mobilna gastronomia sprzedam o różnych rozmiarach z zestawem połączeniowym

Wózek gastronomiczny z kontenerbar.Pl można uzyskać w różnych kolorach RAL I w różnych rozmiarach, a nawet masz możliwość łączenia ich z innymi modelami w celu uzyskania bardzo dużych jednostek. Aby połączyć wózki gastronomiczne ze sobą, potrzebny jest zestaw łączący po wymaganej stronie, umożliwiający uzyskanie dużych wózki gastronomiczne.

Dzięki różnym rozmiarom wózek gastronomiczny I zestawu łączącego, będziesz w stanie uzyskać najlepszy odłączany pojemnik dostosowany do twoich potrzeb I budżetu. Nie czekaj dłużej, aby rozwijać swoje pomysły z nami, nasze wózki gastronomiczne są wykonane z najlepszych materiałów I najwyższej jakości.

Nasze zobowiązanie wobec klienta

DSC00656

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o wózek gastronomiczny lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.plpoproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu. Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, FOCO Containers koncentruje się na dwóch kluczowych celach. Poniżej przedstawiamy te dwa kluczowe cele:

Spełnianie potrzeb klientów

Klient jest naszym priorytetem, dlatego zawsze służymy pomocą i wskazówkami, abyś mógł wybrać idealny kontener barowy i mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasi profesjonaliści z uśmiechem zawsze służą pomocą w każdym zakresie.

Wysokie standardy jakości

Nic tak nie uprzyjemnia imprezy jak solidny pojemnik. Łatwy w montażu i odporny na wszelkie awarie. Nasze pojemniki wykonane są z najwyższej jakości stali galwanizowanej, oferując wygodę bez kompromisów w zakresie jakości.