Zestaw półek – 3 półki o szerokości 3 metrów

Wymiary płyty (dł. x szer. x wys.): 2800 x 500 x 35 mm
Wymiary z podporami (dł. x szer. x wys.): 2800 x 510 x 100 mm

 1.750,00 w tym VAT

SKUFOCO-STELL-3M Category

Zmaksymalizuj przestrzeń do przechowywania dzięki półkom

Wysokiej jakości zestawy półek są dostępne w BarContainer, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości przechowywania w kontenerach barowych. Z pomocą naszych zestawów półek możesz skutecznie uporządkować swoje rzeczy i stworzyć przestrzeń, która jest zorganizowana i wolna od bałaganu. Nasze zestawy półek są najlepszą opcją maksymalizacji przestrzeni magazynowej, niezależnie od tego, czy potrzebujesz przechowywać szkło, butelki czy materiały barowe.

Efektywna organizacja dzięki 3 półkom o szerokości 3 metra

Nasze zestawy półek są wyposażone w trzy półki o szerokości 3 metra, co zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania różnych towarów w kontenerze barowym. Na dużych półkach można ułożyć rzeczy w uporządkowany sposób, co ułatwia dostęp do nich i ich wyjmowanie w razie potrzeby. Nasze półki gwarantują trwałość i elastyczność w efektywnym organizowaniu dzięki solidnej konstrukcji i różnym opcjom wysokości.

Wszechstronne rozwiązania optymalizujące przechowywanie pojemników barowych

W BarContainer zdajemy sobie sprawę z wartości adaptowalnych opcji przechowywania. Nasze zestawy półek zapewniają różnorodne alternatywy dla organizacji przechowywania kontenerów barowych. Nasze zestawy półek można dostosować do konkretnych potrzeb, niezależnie od tego, czy potrzebne są dodatkowe półki, przegrody czy specjalne układy. Dzięki naszym adaptowalnym opcjom możesz zaprojektować system przechowywania, który odpowiednio spełni wymagania projektowe i dotyczące przechowywania Twojego kontenera barowego.

Kup jeden z naszych zestawów półek premium, aby w pełni wykorzystać pojemność swojego kontenera barowego. Odwiedź BarContainer już dziś, aby przejrzeć naszą kolekcję niezawodnych i elastycznych zestawów półek i zaprojektować efektywne i usprawnione rozwiązanie do przechowywania materiałów i sprzętu barowego.

Nadal masz pytania dotyczące pojemników barowych, skontaktuj się z nami!

W Kontenerbar.pl naszym priorytetem są nasi klienci. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów lub akcesoriów, takich jak rampa do kontenerów transportowych. Masz pytania dotyczące wysyłki, wymiarów, pakowania, płatności lub bardziej szczegółowych informacji? Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału YouTube, gdzie można zapoznać się z różnymi zastosowaniami naszych pojemników barowych i ich różnorodnością!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw półek – 3 półki o szerokości 3 metrów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *