Najczęściej zadawane pytania

Ogromną zaletą naszych kontenerów barowych jest to, że mogą być montowane przez każdego bez użycia ciężkich narzędzi. Montaż nie zajmuje dużo czasu, wystarczy zestaw kluczy płaskich i dynamometrycznych (13 i 19 mm) oraz trzy/cztery osoby, które mogą pomóc podczas montażu paneli.

Tak, jeśli kupisz jeden z naszych demontowalnych kontenerów barowych, otrzymasz go w kompletnym opakowaniu (bez narzędzi), instrukcje dotyczące jego złożenia można znaleźć na naszym kanale YouTube. Na sklepie internetowym można również kupić akcesoria do pojemników, które pomogą w utrzymaniu porządku w kontenerze.

Ze względu na unikalną konstrukcję wszystkich naszych kontenerów, panele są zaprojektowane do podparcia w narożnikach. Kontenery można wypoziomować za pomocą drewnianych płytek. Ważne jest, aby podłoże, na którym zostanie umieszczony kontener, było równe, aby kontener nie był przekrzywiony, a drzwi nie były zasłonięte.

Kupując u nas produkt, masz 24 godziny po dostawie, aby dokładnie sprawdzić, czy nie jest uszkodzony. Jeśli produkt jest uszkodzony lub wadliwy, możesz do nas zadzwonić i złożyć reklamację. Możesz także, wysłać wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl. Jeżeli jest podstawa do reklamacji, produkt lub pieniądze zostaną zwrócone.

Koszty dostawy uzależnione są od lokalizacji gdzie transport ma być dostarczony. Towar wysyłamy własnym transportem, a koszty transportu doliczymy do rachunku. Kontener barowy można również odebrać samodzielnie w jednym z naszych punktów odbioru. Aby uzyskać więcej informacji na temat transportu, prosimy o kontakt.