Food truck 4×3 meters Antracyt RAL 7016

Składany modułowy kontener barowy
Zewnętrzne wymiary (dł. x szer. x wys.): 4285 x 2951,2 x 2088,5 mm
Wewnętrzne wymiary (dł. x szer. x wys.): 4122,4 x 2875 x 2039 mm
Wewnętrzne wymiary (dł. x szer. x wys.):Wymiary czaszy: (szer. x wys.): 2120 x 2003 x 920 mm
Wymiary drzwi: (dł. x wys.) : 1750 x 1850 mm
Dostępne we wszystkich kolorach RAL
Zabezpieczone okno dwoma zamkami
W pełni samonośna konstrukcja z dostarczaną podłogą
RAL 9005 lub antracyt *realizacja innego kolor do 12 tyg.

 29.228,00 w tym VAT

SKUBAR-4X3-CONNECTED-RAL7016-3 Category

Pojemne i wszechstronne kontener gastronomiczny 4×3 metry

Kontenery o wymiarach 4×3 metry są pojemne i elastyczne, co czyni je idealnym wyborem do rozbudowy i maksymalizacji przestrzeni barowej. Kontenery te zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby skonfigurować w pełni funkcjonalny obszar baru, zachęcające kombinacje miejsc siedzących i dodatkowe możliwości przechowywania. Nasze kontenery na bary zapewniają przestrzeń potrzebną do zorganizowania odnoszącej sukcesy firmy barowej dzięki ich pojemnym rozmiarom.

Trwałe i funkcjonalne kontener gastronomiczny

Nasze kontenery Bar są trwałe i praktyczne. Do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, dzięki czemu są one w stanie sprostać wymaganiom ruchliwego środowiska barowego. Dzięki solidnej konstrukcji i niezawodnym funkcjom, nasze kontenery barowe zapewniają długą żywotność i wydajność. Dzięki ich użytecznemu układowi i konfigurowalnym elementom, pomieszczenia barowe mogą być zaprojektowane tak, aby były zarówno funkcjonalne, jak i piękne wizualnie.

Wszechstronne pojemniki 4×3 metry

W KontenerBar.pl zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest usprawnienie operacji barowych. Nasze kontenery barowe o wymiarach 4×3 metry można dostosować do konkretnych wymagań. Bez względu na to, jakich dodatkowych modyfikacji potrzebujesz, takich jak okna, drzwi lub instalacje elektryczne, nasze kontenery mogą być wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami. Dzięki modułowej konstrukcji i elastycznym funkcjom nasze kontenery na bary zapewniają swobodę rozbudowy i optymalizacji działalności barowej.

KontenerBar.pl oferuje różnorodne pojemne, adaptowalne kontenery barowe o wymiarach 4×3 metry, które wyniosą Twój bar na nowy poziom. Spraw, aby Twój bar był tak atrakcyjny, jak to tylko możliwe, jednocześnie maksymalizując jego potencjał i zapewniając klientom niezapomniane wrażenia. Z pomocą naszych niezawodnych i adaptowalnych kontenerów barowych możesz usprawnić działalność baru i rozwinąć swoją firmę.

SPECYFIKACJA:

  • W pełni ocynkowana rama
  • Kontener jest łatwy w montażu
  • W pełni modułowa konstrukcja
  • Wybór różnych modeli regałów “zatrzaskowych”
  • Kontener posiada wbudowany podwójny zamek, który zwiększa zabezpieczenie antywłamaniowe

W RAZIE PYTAN DOTYCZĄCYCH KONTENEROW BAROWYCH, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W Kontenerbar.pl naszym priorytetem są nasi klienci. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów lub akcesoriów, takich jak rampa do kontenerów transportowych. Masz pytania dotyczące wysyłki, wymiarów, pakowania, płatności lub bardziej szczegółowych informacji? Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału YouTube, gdzie można zapoznać się z różnymi zastosowaniami naszych pojemników barowych i ich różnorodnością.

Kolor

Antracyt

Rozmiar

4×3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Food truck 4×3 meters Antracyt RAL 7016”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *