10%

Kontener magazynowy Ocynkowany 2×2 m z podwójnymi drzwiami

 Możliwość demontażu / samodzielnego montażu
Wymiary zewnętrzne (szer. x dł. x wys.): 2020 x 2140 x 2072 mm
Wymiary wewnętrzne (szer. x wys.) : 1865 x 1985 x 1948 mm
Wymiary drzwi (szer. x wys.): 1750 (813 + 937 mm) x 1849 mm
Odległość między tulejami: 850 mm
W pełni samonośna konstrukcja, w tym podłoga

 8.650,00  9.650,00 w tym VAT

Kontener magazynowy 2×2 m: Dużo miejsca na wszystkie rzeczy

Ten pojemnik został wykonany z myślą o łatwości i ma dwa niezawodne uchwyty boczne do łatwego transportu. Można go łatwo przenosić z pokoju do pokoju, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby organizacyjne. Pojemnik magazynowy 6×2 to niezawodny sprzymierzeniec w walce o porządek i organizację.

Solidna forteca dla cennych przedmiotów

Kontener magazynowy 2×2 metry jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i służy jako forteca obronna dla najcenniejszych przedmiotów. Dzięki temu pojemnikowi możesz przestać martwić się, że Twoje rzeczy ulegną uszkodzeniu lub zniszczeniu, ponieważ zapewni im bezpieczeństwo i doskonały stan przez długi czas.

Prosta organizacja bez wysiłku

Dzięki kontenerowi magazynowemu 2×2 metry organizacja jest dziecinnie prosta. Możesz łatwo uporządkować i skategoryzować swoje przedmioty dzięki pojemnemu wnętrzu. Ciesz się wygodą natychmiastowego znajdowania swoich rzeczy, dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz, zamiast tracić czas na szukanie zagubionych towarów.

Trwałość łączy się z praktycznością

Kontener magazynowy 2×2 metry łączy w sobie trwałość i użyteczność dzięki solidnej konstrukcji i wygodnym funkcjom. Jego solidna konstrukcja zapewnia lata użytkowania, a przemyślane szczegóły, takie jak zamykane wybory, chronią bezpieczeństwo twoich rzeczy.

W RAZIE PYTAN DOTYCZĄCYCH KONTENEROW BAROWYCH, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Kontenerbar.pl naszym priorytetem są nasi klienci. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów lub akcesoriów, takich jak rampa do kontenerów transportowych. Masz pytania dotyczące wysyłki, wymiarów, pakowania, płatności lub bardziej szczegółowych informacji? Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.plpoproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Kolor

Ocynkowany

Rozmiar

2×2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kontener magazynowy Ocynkowany 2×2 m z podwójnymi drzwiami”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *