Food truck 8×2 XL meters Antracyt RAL 7016

Demontowalna.
Demontowalna taca barowa do samodzielnego montażu.
Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 7762,2 x 2239,3 x 2289 mm.
Wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 7600,1 x 2128 x 2280 mm.
Wymiary zadaszenia: (dł. x wys.): 3050 x 2996 x 907 mm.
Wymiary drzwi: (dł. x wys.): 1750 x 1850 mm.
Dostępny we wszystkich kolorach RAL.
Pokrywa kontenera jest zabezpieczona z obu stron dwoma zamkami cylindrycznymi.
W pełni samonośna konstrukcja, w tym podłoga.
Nasza unikalna modułowa konstrukcja jest standardowo wyposażona w 2 panele do kontenerów z 4-metrowymi słupkami i 2 panele z podwójnymi drzwiami.
Na zdjęciu znajduje się dodatkowy 2-metrowy panel niestandardowy. Jeśli potrzebujesz niestandardowego kontenera barowego, zapytaj naszych specjalistów!

 32.028,00 35.628,00 w tym VAT

SKUBAR-8X2-XL-CONNECTED-RAL7016-3 Category

Pojemne i wszechstronne kontenery barowe XL 8×2 m

Aby dopasować się do potrzeb Twojej firmy, KontenerBar.pl oferuje różnorodne pojemne i adaptowalne kontenery barowe XL o wymiarach 8×2 metry. Kontenery XL mają przestronne proporcje i zapewniają dużą powierzchnię do stworzenia wyjątkowego i praktycznego środowiska barowego. Nasze kontenery barowe XL stanowią idealną podstawę do realizacji Twojej wizji i zapewnienia klientom niezapomnianych wrażeń, niezależnie od tego, czy otwierasz modny salon koktajlowy, tętniący życiem bar sportowy, czy ekskluzywną winiarnię.

Podnieś swój biznes barowy dzięki konfigurowalnym pojemnikom XL

Poza ogromną pojemnością, nasze kontenery barowe XL o wymiarach 8 x 2 metry są w pełni przystosowane do rozwijania działalności barowej. Wewnętrzny układ pojemnika można modyfikować za pomocą różnych opcji dostosowywania, aby spełnić unikalne potrzeby i wymagania dotyczące marki. Nasze kontenery XL zapewniają elastyczność w tworzeniu charakterystycznej i kuszącej atmosfery, która wyróżnia bar na tle konkurencji, niezależnie od tego, czy chcesz mieć wspaniałą ladę barową, przytulne konfiguracje siedzeń, czy też wyznaczoną przestrzeń do rozrywki.

Zoptymalizuj swoje operacje dzięki pojemnikom na batony XL 8×2 m

W KontenerBar.pl zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest skuteczna optymalizacja operacji barowych. Nasze kontenery barowe XL o wymiarach 8 x 2 metry zostały stworzone z myślą o poprawie wydajności i optymalizacji procesów. Te kontenery XL mają wydajny układ, który zachęca do płynnego przepływu pracy, od przemyślanych miejsc do serwowania po dobrze zaprojektowane rozwiązania do przechowywania. Upewnij się, że Twoi barmani i załoga mają wygodną przestrzeń, w której mogą szybko obsługiwać klientów, pobierać zapasy i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Przenieś swój biznes na nowe wyżyny, przeglądając naszą ofertę pojemnych i funkcjonalnych kontenerów barowych XL 8×2 metry w KontenerBar.pl. Nasze kontenery XL są idealnym wyborem do stworzenia efektownej przestrzeni barowej, która przyciąga klientów i usprawnia operacje, ponieważ mają regulowane opcje i koncentrują się na praktyczności. Dzięki naszym wysokiej jakości kontenerom barowym XL możesz zainwestować w dobrobyt swojej firmy i uwolnić jej potencjał ekspansji, rentowności i zadowolenia klientów.

CHARAKTERYSTYKA:

  • W pełni ocynkowana rama
  • W pełni modułowa moc
  • Łatwy montaż kontenera transportowego Bar
  • Możliwość wyboru półek „Snap-in”
  • Zewnętrzne malowanie proszkowe jest wymagane, jeśli pojemnik ma być kolorowy

Nadal masz pytania dotyczące pojemników barowych, skontaktuj się z nami!

W Kontenerbar.pl naszym priorytetem są nasi klienci. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów lub akcesoriów, takich jak rampa do kontenerów transportowych. Masz pytania dotyczące wysyłki, wymiarów, pakowania, płatności lub bardziej szczegółowych informacji? Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej o pojemniku na batony lub innych produktach. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@kontenerbar.pl, poproś o ofertę na dowolny produkt lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu w prawym dolnym rogu.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału YouTube, gdzie można zapoznać się z różnymi zastosowaniami naszych pojemników barowych i ich różnorodnością!

Kolor

Antracyt

Rozmiar

8×2

Daszek

1 Daszek, 2 daszki, 3 daszki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Food truck 8×2 XL meters Antracyt RAL 7016”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *